wszystkie produkty

masz pytania?

Skontaktuj się znami!

e-mail:

[email protected]arolety.pl

tel.:

790 333 777

Strona główna » O nas

O nas


Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się sprzedażą i montażem osłon okiennych. Proponujemy Państwu profesjonalną oraz kompleksową aranżację okien i wnętrz.

W naszej ofercie znajdują się rolety tekstylne wolnowiszące i w kasecie z prowadnicami, żaluzje aluminiowe, drewniane, pionowe oraz moskitiery. Wszystkie te produkty dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorów i wzorów o różnym poziomie zaciemnienia.

Firma „AGATA” współpracuje z wieloma producentami, dzięki czemu jest w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane wymagania swoich klientów.
Aby spełnić wciąż rosnące oczekiwania naszych klientów, staramy się wyróżniać fachową obsługą, dlatego też jako jedyni w tej branży oferujemy naszym klientom mobilne biuro sprzedaży. Nasz klient nie wychodząc z domu ma możliwość wyboru interesującego go produktu, spośród szerokiej gamy wzorów i kolorów. Może liczyć również na dokładny pomiar oraz odpowiedź naszego konsultanta na każde pytanie dotyczące usługi.

Nasi klienci cieszą się szybką i terminową realizację zleceń, a także miłą i fachową obsługą.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie:
pomiaru,
doradztwa technicznego,
profesjonalnego montażu,
serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Dzięki atrakcyjnym wzorom, szerokiej palecie barw i różnorodności opcji, wnętrze ozdobione produktami „AGATA” może stać się klasycznie piękne lub bardzo nowoczesne.
Dokładamy wszelkich starań, aby klient, który skorzystał z naszych usług, był w pełni zadowolony.

Zapraszamy do współpracy.